Oferta

Dzieci do lat 10:

*½wyżywienia + osobne spanie – 80 % ceny turnusu

*½wyżywienia + wspólne spanie – 65 % ceny turnusu.

*pełne wyżywienie + wspólne spanie – 83 % ceny turnusu.

    *Dzieci do lat 3 wspólne spanie -bez wyżywienia – 25,00 zł opłata dzienna.
    *Pobyt psa lub kota (zwierzaka) -25,00 zł opłata dzienna

Opłata klimatyczna zgodnie z uchwałą Rady Miasta i Gminy w Dziwnowie obowiązuje wszystkich i wynosi 1,80 zł od osoby za dobę  pobierana jest  przy zameldowaniu. Ceny w tabeli są jednocześnie cenami brutto dla osób na pobycie wczasowym. Po dokonaniu rezerwacji wymagana jest wpłata zadatku w terminie dwutygodniowym od dnia wstępnej rezerwacji w wysokości 20% ceny turnusu.

Po dokonaniu wstępnej rezerwacji prosimy o wypełnienie Formularza  rezerwacji  i przesłania  na adres: rzemieslnik@rzemieslnik.com.pl.

Brak wpłaty zadatku w terminie zwalnia Ośrodek z konieczności trzymania rezerwowanego miejsca.

W przypadku rezygnacji z pobytu zadatek pozostaje bezzwrotny!!

DSC_7028.resized

Zapraszamy do Ośrodka także w innych terminach po uprzednim uzgodnieniu i rezerwacji w Recepcji Ośrodka. Pobyt na turnusie rehabilitacyjnym zaczyna się śniadaniem w dniu pierwszym turnusu (do godz.11.00) a kończy się kolacją w dniu ostatnim wynikającym z terminarza turnusów. Za przyjazdy uczestników w innych terminach bez uzgodnienia i potwierdzenia z Recepcją Ośrodka (na piśmie) odpowiedzialność, łącznie z dodatkową opłatą jeśli jest możliwość przyjęcia, ponosi osoba, która tego obowiązku zaniedbała.

Honorujemy dofinansowania z PCPR, PFRON, MOPS, MOPR

Osobie przybywającej na turnusie rehabilitacyjnym jako uczestnik przysługuje nieodpłatnie seria 3 zabiegów rehabilitacyjnych w ciągu 10 dni zabiegowych ( w/g zaleceń lekarza) oraz badanie wstępne i końcowe.

Ponadto każdy uczestnik turnusu rehabilitacyjnego (osoba niepełnosprawna jak i opiekun) ma prawo brać udział w codziennych zajęciach usprawniających ( gimnastyka, , nornic walking – spacer z kijkami po plaży) oraz korzystać nieodpłatnie z sali gimnastycznej i siłowni.

Opieka lekarska i pielęgniarska bezpłatna dla wszystkich osób przybywających w Ośrodku.

Zależnie od rodzaju turnusu – pogadanki, prelekcje i pokazy o tematyce określonych schorzeń, o sprzęcie rehabilitacyjnym i jego działaniu.

Zgodnie z programem pobytu na turnusie rehabilitacyjnym

    Uczestnikom oraz im opiekunom przysługuje nieodpłatnie możliwość brania udziału w zajęciach K.O. takich jak:wieczorki taneczne – co najmniej dwa w turnusie – powitalny  i pożegnalny oraz dodatkowo dancingi w kawiarni Ośrodka i dyskoteki przy muzyce mechanicznej.*karaoke – wspólne śpiewanie ze ściągą w kawiarni Ośrodka.

wycieczki krajoznawcze:

CZĘŚCIOWO ODPŁATNA  – po Wyspie Wolin

ODPŁATNE  – ( organizowane przez Biuro Podróży zgodnie z zapotrzebowaniem oraz ilością chętnych).

*do Świnoujścia i Międzyzdrojów  (autokarowa)do Kamienia Pom.

*Wolina (autokarowa)do Świnoujścia (autokar) i dalej (statkiem) do Niemiec i z powrotem.promem pasażerskim

*na Wyspę Bornholm (1 dniowa) lub do Kopenhagi (2 dniowa) – tylko w okresie letnim.

*do Świnoujścia (autokar) i statkiem na Zalew Szczeciński i redę portu z dancingiem na statku.

* rejsy statkiem do Kamienia Pom lub w morze.

ogniska – 2 w turnusie – w tym jedno z pieczeniem kiełbasek i krupnioków a drugie z rybą smażoną i  przepyszną zupą rybną z dorsza.

Do dyspozycji Naszych klientów plac przy ognisku, na którym można indywidualnie grillować, piec kiełbaski lub smażyć czy wędzić ryby.

Ponadto można skorzystać z naszego boiska do siatkówki, koszykówki a także z placu zabaw dla dzieci.  Parking dla gości Ośrodka znajduje się około 100 m od  Ośrodka ogrodzonym placu zamykanym na noc dla samochodów Naszych klientów.

W okresie od 19.06. – 31.08.2019 r plac jest dozorowany i dlatego obowiązuje odpłatność – 10 zł za dobę.

UWAGA: cały obiekt monitorowany 24 godziny na dobę (łącznie z parkingiem).

Terminy wszelkiego rodzaju turnusów zorganizowanych, kursów, konferencji, koloni, zielonych szkół oraz ceny pobytów i rodzaj usług do negocjacji z Dyrekcją Ośrodka.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
OŚRODEK WSPÓŁPRACUJE Z NADMORSKIM PARKIEM KOLEJEK I MINIATUR W DZIWNOWIE
Nadmorski Park Miniatur w Dziwnowie
NASI GOŚCIE MAJĄ 10% RABATU NA BILET WSTĘPU !!!!!

Leave a Reply